PEGAZ - przewozy autokarowe Dzierżoniów, Bielawa, Świdnica, wynajem autokarów, wycieczki autokarowe, atrakcje turystyczne Dolny Śląsk, Góry Sowie, Masyw Ślęży

+48 793 337 725
+48 793 337 724
info@przewozy-pegaz.pl

Adres: 
ul. Staszica 32
58-200 Dzierżoniów

 

Drogi podróżniku!


przewozy autokaroweByć może zanim skończysz czytać ten tekst pomyślisz, że to niemożliwe, aby w dzisiejszym świecie spotkać ludzi, którzy robią coś dla idei, bo lubią, bo to im sprawia przyjemność i satysfakcję. W to rzeczywiście trudno uwierzyć. Wszechobecna komercja, zimna kalkulacja i bezpardonowe dążenie do zysku. No cóż taki jest świat, takie czasy. Biznes to biznes. A my…. Niepokorni optymiści, może troszeczkę naiwni i zbyt łatwowierni… Dlaczego? Bo jesteśmy tylko ludźmi, którzy chcą przez życie iść z satysfakcją, z honorem i w otoczeniu innych ludzi. Nie lubimy być sami, w ciszy, w izolacji…

Firma, jaką tworzymy, to grupa podobnych sobie ludzi. Jesteśmy zakochani w pięknych, majestatycznych pojazdach, dzięki którym w jednym miejscu i w jednym czasie spotykają się ludzie mający z pewnością choć jeden wspólny cel, np. podróży. Autobus może być magicznym miejscem - ponieważ? Ponieważ kilkadziesiąt osób postanawia, że najbliższe kilka, czy kilkanaście godzin spędzi razem, wierząc, że ten jeden wyjątkowy człowiek – kierowca, pozwoli im cieszyć się z tego spotkania. Naiwność, czy bezgraniczne zaufanie?

 

Transport pasażerski to nie tylko biznes - my to doskonale rozumiemy. Wiemy, czym się różni od wożenia towarów.

 

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą podróżować autokarami. Dzięki licznej i zróżnicowanej flocie jesteśmy w stanie zrealizować każde zadanie jakie postawi przed nami nasz klient.

 

Obsługujemy przewozy:

 

  • dzieci i młodzieży,
  • turystyczne krajowe,
  • turystyczne międzynarodowe,
  • klubów sportowych,
  • do miejsc kultu religijnego,
  • wycieczki objazdowe,
  • wyjazdy okolicznościowe.

 

Naszą kadrę stanowią doskonali, doświadczeni kierowcy posiadający wszystkie wymagane uprawnienia. Przestrzegamy przepisów o czasie pracy, szanując naszych pracowników i dbając o bezpieczeństwo naszych klientów. Nasze autokary są stale kontrolowane przez Policję i Inspekcję Transportu Drogowego. Służby kontrolne traktujemy jako partnerów w działaniu na rzecz bezpieczeństwa pasażerów.